Deltakende lag - terje storhaug-ligaen 2017

    • SPK FonnaOddalag med blanding av unge og gamle fotbaltalenter. Laget vil hedre det gamle ærverdige SPK Fonna.
     
    • SK OddaLag fra Odda stiftet den 12.12.12. SK Odda består spillere i alle størrelser og fasonger.
     
    • IL SolnutLag fra vestsida med en god blanding av unge, fremadstormende spillere og erfarne ringrever.
       

    Kontaktperson: Asle Natås Lægreid
     
     
    Kontaktperson: Joakim Sørå
     
    Kontaktperson: Lars Aga
    Farger: Blå og hvit.

    Påmeldte spillere (23 stk):
    3. Magne Slaattelid
    7. Asle Natås Lægreid
    8. Endre Lægreid
    9. Reidar Eide
    10. Vetle Lægreid
    11. Terje Lægreid
    11. André Sandal
    17. Nawaphon Dechatha
    20. Andreas Zachariassen
    24. André Åbø
    25. Hogne Røneid
    27. Viktor Espe Aase
    35. Espen Moe
    (A)
    76. Lars Kristian Fadnes
    99. Harald Molven
    0. Atle Patterson
    0. Terje Lekve
    0. Odd Larsen
    0. Knut Johan Jåstad
    0. Martin Skare Molven
    (A)
    0. Sander Hauge
    0. Lars Karlsen
    0. Pawel Andrzej Szumilo
      Farger: Gul og svart.

    Påmeldte spillere (25 stk):
    1. Joakim Sørå
    2. Eivind Dahle Sjåstad
    3. Kristian Haugen
    4. Svein Olaf Hansen
    5. Jarle Øvsthus
    6. Ronnie Kvile
    6. Mads Hauge (
    A)
    7. Trond Fjæra
    8. Tore G. Stengårdsbakken
    9. Svein M. Grønsdal
    10. Sondre Tvedt
    11. Knut Ola Storø
    12. Jan-Eirik G. Bertelsen
    13. Bjarte Haara
    14. Olve Sandvin Vangen
    15. Jon Helge Lande
    17. Ørjan Aarekol
    19. Kjetil Årekol
    20. Nils Kristian Berge
    21. Bjarte Nes
    22. Fredrik Knutsen
    23. Hallvard Sandvin Vangen (
    A)
    24. Eric Jan Kerkhof
    25. Håkon Holan Solberg
    66. Stian Johansen
      Farger: Gul og svart.

    Påmeldte spillere (20 stk):
    1. Ådne Mårstig Raaen
    2. Stein Tommy Eriksen Varberg
    3. Eirik Nå Aga
    4. Håvard Sivertsen Nå
    5. Håkon Måge (
    A)
    6. Bård-Are Aga
    7. Kristoffer Hauso
    8. Sverre Lekve (
    A)
    9. Svein Buer
    10. Knut Byrkjenes Hauso
    11. John Sørsand Graue
    12. Jan Arne Terjesen
    13. Lars Aga
    14. Ådne Måkestad
    15. Jarle Lundal
    16. Martin Igland Bleie
    17. Ivar Igland Bleie
    18. Espen Kråkevik
    19. Ivar Nå Aga (
    A)
    20. Andreas Kvestad Kråkevik

     

             
             
             
    RøldalStort sett gamle ringrever som har vært ute en vinternatt før. Det de ikke har av fart tar de igjen på rutine.  
    • GutteklubbenNykommerlag i 2017 som gikk til topps første sesongen. Se opp for Gutteklubben i 2018 også!
     
    • Docs´n´CopsNok et nykommerlag til 2017-sesongen. Gull i 2018?
       

    Kontaktperson: Jostein Skeie
     
     
    Kontaktperson: Vegard Lauritsen
     
     
    Kontaktperson: Vegar Skjærvø
     
    Farger: Blå.

    Påmeldte spillere (16 stk):
    1. Jostein Skeie
    2. Jarle Sandal
    3. Eirik Sandal
    4. Ådne Kvåle
    5. Jan Åge Stengårsbakken (
    A)
    6. Tore Hamre
    7. Duchan
    8. Olav Juvet
    9. Eirik Sondre Husby
    10. Erik Fresvik
    11. Nils Petter Rabbe
    12. Dag Sverre Ekkje
    13. Sindre Ahlsen
    14. Øystein Halldorson
    15. Halldor Halldorson
    16. Håvard Stengårsbakken (
    A)
      Farger: Hvit, blå og svart.

    Påmeldte spillere (16 stk):
    1. Stein-Erik Korssund
    2. Steffan Gundersen

    3. Øystein Freim
    4. Jørn Veste
    5. Erlend Oppedal
    6. Svein Haugen
    (A)
    7. Vegard Lauritsen
    8. Michal Szewczak
    9. Pawel Szewczak
    10. Nils Petter Karlsen
    11. Tore Rønhovde
    12. Erling Bjarte Rullestad
    13. Rolf Rene Litsheim
    14. Sjur Øygard
    (A)
    15. Trond Harald Sævartveit
    16. Sigurd Hagen
    (A)
      Farger: Lilla og hvit.

    Påmeldte spillere (17 stk):
    1. Oda Sunde Strand
    2. June Fjong Grimstad
    3. Vegar Skjærvø
    4. Bjarte Brekke
    5. Andreas Valeur (spillende trener)
    6. Thomas Bakketun
    7. Christer Krogedal
    8. Joar Skinnes Grannes
    9. Oscar Ram
    10. Martin Førde
    11. Martin Brekke
    12. Erlend Brekke
    13. Espen Garberg
    14. Sondov Stueland
    15. Kristian Børve
    16. Petter Skjærvø
    17. Daniel Brattebø
             
             
             
    Tizir TyssedalEt ungt lag med masse potensiale og noen aldrende stjerner. De fleste jobber ved bedriften Tizir Tyssedal (TTI).  
    • IL HardingTrivelig gjeng fra Ullensvang øst med hovedsete på Lofthus.
      Føyk ILEt lag med gamle Føyk-spillere som skal bygge opp et nytt storlag i bygda. De aller fleste kommer fra Seksekretsen på østsida av fjorden.
       

    Kontaktperson:
    Victor Andreu
     
     
    Kontaktperson: Magnus Opedal
     
    Kontaktperson: Åsmund Andersen Sekse
     
    Farger: Hvit og svart.

    Påmeldte spillere (23 stk):
    1. Victor Andreu
    2. Frode Eriksen
    3. Roy Gravdal
    4. Erlend Nondal Olsen
    5. Tommy Litsheim
    (A)
    6. Thomas Skjold Olsen
    7. Thor Andre Dyrdal
    8. Chaychai Tochaeng
    9. Mac Davidsen
    10. Arild Tjelle
    (A)
    11. Thanakon Khetkan
    12. Are Djønne
    13. Kenneth Beck
    14. Christer Handeland
    15. Leif Magnus Larsen
    16. Endre Frøystein
    17. Kim Svenning
    18. Jostein Pedersen
    19. Anders Hesjedal
    20. Cato Juell Pedersen
    21. Geir Kysnes
    22. Fredrik Andersson
    23. Harald Grande
      Farger: Grønn og hvit.

    Påmeldte spillere (21 stk):
    1. Ingvald Aarsand
    2. Ivar Tveito Eidnes
    3. Kåre Kalhagen Eitrheim
    4. Fredrik Gjester Hoel
    5. Harald Alvavoll
    6. Trond Olsen
    7. Terje Meling
    8. Jone Dyvik
    9. Kristian Meling (
    A)
    10. Runar Lutro
    11. Magnus Opedal
    12. Hans Jakob Sekseg
    13. Kjerand Hope
    14. Eivind Gregersen
    15. Jarle Børve Sleire
    16. Andreas Hope
    17. Anders Meling Opedal
    18. Jakob Midtun
    19. Mehdi Hosseini
    20. Tord Hegerland
    21. Erlend Hope

     
      Farger: Rød og hvit.

    Påmeldte spillere (16 stk):
    1. Åsmund A. Sekse
    2. Gaute Sekse
    3. Jon Aslak Herstad
    4. Karl Magnus Andersen
    5. Eirik Lutro
    6. Joachim Børve
    7. Olav Eirik Børve
    8. Bård Vedvik
    9. Jardar Moe
    10. Arne Kvalnes
    11. Roger Sandvold
    12. Heine Herstad
    13. Øyvind Andersen
    14. Sindre Lutro
    15. Eirik Opedal
    16. Andreas Monsen (
    A)


     
             
             
             
    • BIL ZinkenEn fin gjeng fra Oddas største arbeidsplass - New Boliden på Eitrheimsneset.
           
           

    Kontaktperson: Alexander Panda Sandal
           
    Farger: Mørk blå.

    Påmeldte spillere (18 stk):
    1. Endre Kolstad
    7. Alexander Sandal
    8. Daniel Anfinsen
    9. Rickard André Hukkelås
    11. Jimmi Gundersen
    37. Shimeket Wudneh Beyene
    0. Kim Andre Rongve
    0. Ken Tony Johansen
    0. Steffen Nordanger
    0. Steffen Nes
    0. Jørgen Digranes
    0. Hogne Rønhovde
    0. Marius Vestre
    0. Christian Lunde
    0. Erik Tjelle
    0. May Hauso
    0. Bartosz Musinski (
    A)
    0. Finn Bjørnar Opedal Berg
           
             
             
             
             
             
             
             
             
    (A) = Aktiv spiller.