Kamper - terje storhaug-ligaen 2023
-
Kampdag 1 - Odda stadion, OddaOnsdag 26.04.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) S.T. Varberg 1 18.00 Tizir Tyssedal Harding Herrer 4 - 1 Tizir: E. Frøystein (1), T. Litsheim (1), S. Øygard (1), K.J. Svenning (1)
Harding Herrer: H.N. Riise (1)K. Tollefsen 2 18.00 SK Odda BIL Zinken 1 - 0 SK Odda: T. Werner (1)
BIL Zinken: -K. Tollefsen 1 18.50 Stjerneskudd Harding Damer 1 - 0 Stjerneskudd: K.E. Jensson (1)
Harding Damer: -D.E. Opedal 1 19.40 FK Odden Jondal 4 - 2 FK Odden: H. Eikemo (2), S. Velure (1), K.Seljestad (1)
Jondal: K.G. Skogseth (1), H. Samland (1)K. Tollefsen 2 19.40 Tizir Tyssedal SK Odda 4 - 1 Tizir: T. Litsheim (2), E. Frøystein (1), K.J. Svenning (1)
SK Odda: B. Brekke (1)K. Tollefsen 2 20.30 Harding Herrer Chipsskål & AUX-kabel 3 - 5 Harding Herrer: E. Oppedal (2), K. Hope (1)
C. & A.: T.S. Olsen (2), K.G.S. Opedal (1), S.A. Korssund (1), A. Svenning (1)Kampdag 2 - Tyssedal idrettspark, TyssedalOnsdag 10.05.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) S. Wiberg 2 18.00 BIL Zinken Chipsskål & AUX-kabel 2 - 7 BIL Zinken: E.S. Thygesen (1), R. Hukkelås (1)
C. & A.: S.A. Korssund (2), F. Andersson (1), Ø. Børve (1), A. Monsen (1), D.S. Øyre (1), A. Kabaya (1)T. Nordmark 1 18.50 Harding Damer FK Odden 1 - 0 Harding Damer: Ti. Melding (1)
FK Odden: -S. Wiberg 2 18.50 Harding Herrer SK Odda 2 - 1 Harding Herrer: E. Oppedal (1), M. Meland (1)
SK Odda: T. Erstad (1)T. Nordmark 1 19.40 Stjerneskudd Jondal 3 - 0 Stjerneskudd: A. Abelsen (2), H. Sekse (1)
Jondal: -S. Wiberg 2 19.40 Tizir Tyssedal Chipsskål & AUX-kabel 1 - 4 Tizir: A. Tjelle (1)
C. & A.: T.S. Olsen (2), S.H. Haugen (1), Ø. Børve (1)T. Nordmark 1 20.30 Harding Herrer BIL Zinken 5 - 2 Harding Herrer: E. Oppedal (3), H.N. Riise (1), A. Hope (1)
BIL Zinken: S. Rogne (1), P. Szewczak (1)Kampdag 3 - Jondal stadion, JondalTirsdag 13.06.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) T. Nordmark 1 18.00 Chipsskål & AUX-kabel Tizir Tyssedal 5 - 4 C. & A.: E. Stueland (2), K. Børve (2), M. Davidsen (1)
Tizir: T. Litsheim (3), D. Jordal (1)Stein O. Ness 2 18.00 SK Odda Harding Herrer 2 - 11 SK Odda: H. Stengårdsbakken (1), J.-E. Bertselsen (1)
Harding Herrer: H. Riise (3), F. Teklab (3), M. Meland (2), E. Oppedal (2), I.T. Eidnes (1)Stein O. Ness 1 18.50 Jondal FK Odden 0 - 3 Jondal: -
FK Odden: H. Eikemo (3)T. Nordmark 1 19.40 Tizir Tyssedal BIL Zinken 4 - 2 Tizir: T. Litsheim (2), C. Toachaeng (1), S. Eide (1)
BIL Zinken: J. Rødal (1), Selvmål (1)Stein O. Ness 2 19.40 SK Odda Chipsskål & AUX-kabel 3 - 5 SK Odda: K.T. Johansen (2), H. Stengårdsbakken (1)
C. & A.: T.S. Olsen (2), A. Monsen (1), M. Davidsen (1), T.S. Kvalvik (1)Kampdag 4 - Hordatun idrettsplass, LofthusTirsdag 29.08.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) S.T. Varberg 2 18.30 SK Odda Tizir Tyssedal 0 - 3 SK Odda: -
Tizir: T. Litsheim (1), T.R. Lid (1), R. Gravdal (1)S. Wiberg 1 19.20 Stjerneskudd FK Odden 3 - 1 Stjerneskudd: H.S. Pettersen (2), S. Frøystein (1)
FK Odden: K. Seljestad (1)S.T. Varberg 2 19.20 Harding Damer Jondal 2 - 3 Harding Damer: V. Storhaug (1), A.S. Førde (1)
Jondal: S.-M. Fjærtoft (1), E. Eide (1), Selvmål (1)S.T. Varberg 2 20.10 Harding Herrer Tizir Tyssedal 2 - 3 Harding Herrer: F. Teklab (1), E. Oppedal (1)
Tizir: L.M. Larsen (2), S. Eide (1)S. Wiberg 1 21.00 Harding Damer Stjerneskudd 2 - 2 Harding Damer: B.O. Hove (1), H. Sekse (1)
Stjerneskudd: S. Frøystein (1), A. Abelsen (1)Kampdag 4b - Odda stadion, OddaTirsdag 12.09.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Tollefsen 1 20.10 BIL Zinken SK Odda 3 - 5 BIL Zinken: E.S. Thygesen (2), T.A. Dyrdal (1)
SK Odda: T.G. Stengårdsbakken (2), B. Brekke (1), V. Lauritsen (1), K.W. Anderson (1)Kampdag 4c - Odda stadion, OddaTirsdag 17.10.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Tollefsen 1 19.00 Chipsskål & AUX-kabel BIL Zinken 4 - 0 C. & A.: A. Svenning (2), Ø. Børve (1), T.S. Olsen (1)
BIL Zinken: -Kampdag 5 - Odda stadion, OddaLørdag 28.10.2023
Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorer(e) K. Tollefsen 1 11.00 Chipsskål & AUX-kabel Harding Herrer 0 - 2 C. & A.: -
Harding Herrer: I.T. Eidnes (1), E. Oppedal (1)S. Wiberg 2 11.00 BIL Zinken Tizir Tyssedal 3 - 5 BIL Zinken: T.A. Dyrdal (1), E.S. Thygesen (1), Selvmål (1)
Tizir: L.M. Larsen (2), D. Brattebø (1), Selvmål (1) T. Khetkan (1)K. Tollefsen 1 11.50 Jondal Harding Damer 2 - 3 Jondal: H. Samland (1), K. Mæland (1)
Harding Damer: B.O. Hove (1), I. Sekse (1), A. Eidnes (1)S. Wiberg 2 11.50 FK Odden Stjerneskudd 1 - 3 FK Odden: E. Lekve (1)
Stjerneskudd: M.H. Lekve (1), H. Spurkeland (1), S. Frøystein (1)K. Tollefsen 1 12.40 BIL Zinken Harding Herrer 2 - 2 BIL Zinken: B. Sellevåg (1), E.S. Thygesen (1)
Harding Herrer: K. Eitrheim (1), F. Teklab (1)S. Wiberg 2 12.40 Chipsskål & AUX-kabel SK Odda 1 - 2 C. & A.: T.S. Olsen (1)
SK Odda: V. Lauritsen (1), K.W. Anderson (1)K. Tollefsen 1 13.30 FK Odden Harding Damer 0 - 2 FK Odden: -
Harding Damer: B.O. Hove (1), A. Eidnes (1)S. Wiberg 2 13.30 Jondal Stjerneskudd 2 - 2 Jondal: H. Samland (1), S.-M. Fjærtoft (1)
Stjerneskudd: M.H. Lekve (1), Selvmål (1)
KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen