Kamper - terje storhaug-ligaen 2018

  • Kampdag 1 - Skotamyra, AgaTirsdag 17.04.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 18.00  Fonna  Docs´n´Cops 0 - 3  Fonna: -
     Docs´n´Cops: A. Valeur (1), O.S. Strand (1), M. Førde (1)
                 
     T. Nordmark 1 18.50  Solnut  Harding 4 - 2  Solnut: I.N. Aga (3), J. Lundal (1)
     Harding: K. Meling (1), T. Meling (1)
     K.B. Hauso 2 18.50  Føyk  Røldal 3 - 0  Føyk: J.A. Herstad (2), K.M. Andersen (1)
     Røldal: -
                 
     T. Nordmark 1 19.40  Tizir Tyssedal  Gutteklubben 2 - 3  Tizir: G.B. Kysnes (1), Selvmål (1)
     Gutteklubben: S. Øygard (3)
     K.B. Hauso 2 19.40  Fonna  SK Odda 2 - 1  Fonna: A. Zachariassen (1), A. Sandal (1)
     SK Odda: T.G. Stengårdsbakken (1)
                 
     T. Nordmark 1 20.30  Solnut  Docs´n´Cops 0 - 1  Solnut: -
     Docs´n´Cops: B . Brekke (1)
                 
                 

    Kampdag 1b - Odda stadionMandag 23.04.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 20.15  BIL Zinken  SK Odda 2 - 4  BIL Zinken: K.A. Rongve (1), K.T. Johansen (1)
     SK Odda: Selvmål (1), T.G. Stengårdsbakken (1), J. Øvsthus (1), T. Fjæra (1)
                 
                 

    Kampdag 2 - Odda stadionTirsdag 29.05.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  BIL Zinken  Føyk 0 - 2  BIL Zinken: -
     Føyk: K.M. Andersen (1), J.A. Herstad (1)
     T. Nordmark 2 18.00  Docs´n´Cops  Tizir Tyssedal 3 - 7  Docs´n´Cops: M. Førde (1), V. Skjærvø (1), A. Valeur (1)
     Tizir: T.A. Dyrdal (2), T. Litsheim (2), G.B. Kysnes (1), K.J. Svenning (1), L.M. Larsen (1)
                 
     K. Frøystein 1 18.50  Røldal  Gutteklubben 1 - 6  Røldal: H. Stengårdsbakken (1)
     Gutteklubben: S. Øygard (3), E. Oppedal (2), V. Lauritsen (1)
     T. Nordmark 2 18.50  Fonna  Solnut 0 - 2  Fonna: -
     Solnut: E.N. Aga (1), K. Hauso (1)
                 
     K. Frøystein 1 19.40  SK Odda  Føyk 7 - 3  SK Odda: J. Øvsthus (4), T.G. Stengårdsbakken (1), J-E. Bertelsen (1), S. Tvedt (1)
     Føyk: J.A. Herstad (1), J. Børve (1), S. Lutro (1)
     T. Nordmark 2 19.40  Tizir Tyssedal  Harding 5 - 0  Tizir: E. Frøystein (2), T. Litsheim (2), L.M. Larsen (1)
     Harding: -
                 
     K. Frøystein 1 20.30  Gutteklubben  BIL Zinken 8 - 4  Gutteklubben: S. Øygard (3), R. Litsheim (3), S. Gundersen (1), Selvmål (1)
     BIL Zinken: K.T. Johansen (3), A.P. Sandal (1) 
                 
                 

    Kampdag 3 - Skotamyra, AgaTirsdag 05.06.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  Røldal  Harding 3 - 2  Røldal: H. Halldorson (1), J. Skeie (1), O. Juvet (1)
     Harding: I.T. Eidnes (1), A. Hope (1)
                 
     K. Frøystein 1 18.50  Tizir Tyssedal  Solnut 4 - 0  Fonna: K.J. Svenning (3), T. Litsheim (1)
     Solnut: -
                 
     K. Frøystein 1 19.40  Røldal  Docs´n´Cops 3 - 6  Røldal: H. Halldorson (2), J. Skeie (1)
     Docs´n´Cops: B . Brekke (2), V. Skjærvø (1), K. Børve (1), A. Valeur (1), Selvmål (1)
     L. Aga 2 19.40  Harding  BIL Zinken 2 - 1  Harding: I.T. Eidnes (1), T. Hegerland (1)
     BIL Zinken: K.T. Johansen (1)
                 
     K. Frøystein 1 20.30  Fonna  Tizir Tyssedal 0 - 5  Fonna: -
     Tizir: T. Litsheim (3), M. Davidsen (1), G. Kysnes (1)
     S. Stueland 1 20.30  Gutteklubben  SK Odda 2 - 1  Gutteklubben: E.B. Rullestad (2)
     SK Odda: J. Øvsthus (1) - Kampen ble spilt i Odda.
                 
                 

    Kampdag 4 - Lofthus stadionMandag 27.08.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  Gutteklubben  Føyk -  
     S. Wiberg 2 18.00  Røldal  Solnut -  
                 
     K. Frøystein 1 18.50  Harding  SK Odda -  
     S. Wiberg 2 18.50  BIL Zinken  Docs´n´Cops -  
                 
     K. Frøystein 1 19.40  Fonna  Gutteklubben -  
     S. Wiberg 2 19.40  Røldal  Tizir Tyssedal -  
                 
     K. Frøystein 1 20.30  Harding  Føyk -  
                 
                 

    Kampdag 5 - Skotamyra, AgaTorsdag 27.09.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K.B. Hauso 1 18.00  BIL Zinken  Solnut -  
     K. Frøystein 2 18.00  Docs´n´Cops  SK Odda -  
                 
     K.B. Hauso 1 18.50  Fonna  Røldal -  
     K. Frøystein 2 18.50  Harding  Gutteklubben -  
                 
     K.B. Hauso 1 19.40  BIL Zinken  Tizir Tyssedal -  
     K. Frøystein 2 19.40  Docs´n´Cops  Føyk -  
                 
     K.B. Hauso 1 20.30  SK Odda  Solnut -  
     K. Frøystein 2 20.30  Fonna  Føyk -  
                 
                 

    Kampdag 6 - Odda stadionLørdag 27.10.2018

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 11.00  BIL Zinken  Røldal -  
     K. Frøystein 2 11.00  Fonna  Harding -  
                 
     T. Nordmark 1 11.50  Docs´n´Cops  Gutteklubben -  
     K. Frøystein 2 11.50  SK Odda  Tizir Tyssedal -  
                 
     T. Nordmark 1 12.40  Fonna  BIL Zinken -  
     K. Frøystein 2 12.40  Solnut  Føyk -  
                 
     T. Nordmark 1 13.30  Docs´n´Cops  Harding -  
     K. Frøystein 2 13.30  SK Odda  Røldal -  
                 
     T. Nordmark 1 14.20  Solnut  Gutteklubben -  
     K. Frøystein 2 14.20  Føyk  Tizir Tyssedal -  
                 
                 


     

    KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen