Kamper - terje storhaug-ligaen 2019

  • Kampdag 1 - Skotamyra, AgaMandag 29.04.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  Solnut  Tizir Tyssedal 2 - 3  Solnut: Å. Måkestad (1), H.M. Nå (1)
     Tizir: M. Davidsen (1), F. Andersson (1), Selvmål (1)
     S.T. Varberg 2 18.00  United FK  Jenteklubben 4 - 1  United FK: J. Sandvin (2), S.J. Kaymakci (1), A.R. Underhaug (1)
     Jenteklubben: S. Frøystein (1)
                 
     K. Frøystein 1 18.50  Røldal  SK Odda 1 - 2  Røldal: Å. Kvåle (1), J. Sandal (1)
     SK Odda: T.G. Stengårdsbakken (1)
     K.B. Hauso 2 18.50  Comeback  4everyoungs 4 - 2  Comeback: H. Eikemo (2), K. Seljestad (1), E. Måge (1)
     4everyoungs: A. Smedegård (1), K.E. Jenson (1)
                 
     K.B. Hauso 1 19.40  Harding  Gutteklubben 4 - 2  Harding: M. Opedal (3), T. Meling (1)
     Gutteklubben: V. Lauritsen (1), Selvmål (1)
     K. Frøystein 2 19.40  Føyk  Docs´n´Cops 1 - 5  Føyk: J.A. Herstad (1)
     Docs´n´Cops: O. Ramstad (1), O.S. Strand (1), V. Skjærvø (1), M. Brekke (1), A. Monsen (1)
                 
                 

    Kampdag 2 - Lofthus stadionMandag 27.05.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 18.00  SK Odda  Gutteklubben -  SK Odda: -
     Gutteklubben: -
     K. Frøystein 2 18.00  4everyoungs  United FK -  4everyoungs: -
     United FK: -
                 
     T. Nordmark 1 18.50  Solnut  Docs´n´Cops -  Solnut: -
     Docs´n´Cops: -
     K. Frøystein 2 18.50  Jenteklubben  Comeback -  Jenteklubben: -
     Comeback: -
                 
     T. Nordmark 1 19.40  Røldal  Tizir Tyssedal -  Røldal: -
     Tizir: -
     K. Frøystein 2 19.40  Harding  Føyk -  Harding: -
     Føyk: -
                 
                 

    Kampdag 3 - Odda stadionOnsdag 12.06.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 18.00  Solnut  Harding -  Solnut: -
     Harding: -
     K. Frøystein 2 18.00  Jenteklubben  4everyoungs -  Jenteklubben: -
     4everyoungs: -
                 
     K. Frøystein 1 18.50  SK Odda  Føyk -  SK Odda: -
     Føyk: -
     T. Nordmark 2 18.50  United FK  Comeback -  United FK: -
     Comeback: -
                 
     T. Nordmark 1 19.40  Røldal  Gutteklubben -  Røldal: -
     Gutteklubben: -
     K. Frøystein 2 19.40  Tizir Tyssedal  Docs´n´Cops -  Tizir: -
     Docs´n´Cops: -
                 
                 

    Kampdag 4 - Skotamyra stadion, AgaTirsdag 27.08.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  Røldal  Docs´n´Cops -  Røldal: -
     Docs´n´Cops: -
     S.T. Varberg 2 18.00  4everyoungs  Comeback -  4everyoungs: -
     Comeback: -
                 
     S.T. Varberg 1 18.50  Tizir Tyssedal  Harding -  Tizir: -
     Harding: -
     K. Frøystein 2 18.50  Jenteklubben  United FK -  Jenteklubben: -
     United FK: -
                 
     S.T. Varberg 1 19.40  Gutteklubben  Føyk -  Gutteklubben: -
     Føyk: -
     K. Frøystein 2 19.40  SK Odda  Solnut -  SK Odda: -
     Solnut: -
                 
                 

    Kampdag 5 - Lofthus stadionMandag 09.09.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Frøystein 1 18.00  Tizir Tyssedal  SK Odda -  Tizir: -
     SK Odda: -
     S.T. Varberg 2 18.00  United FK  4everyoungs -  United FK: -
     4everyoungs: -
                 
     K. Frøystein 1 18.50  Gutteklubben  Solnut -  Gutteklubben: -
     Solnut: -
     S.T. Varberg 2 18.50  Comeback  Jenteklubben -  Comeback: -
     Jenteklubben: -
                 
     K. Frøystein 1 19.40  Røldal  Føyk -  Røldal: -
     Føyk: -
     S.T. Varberg 2 19.40  Docs´n´Cops  Harding -  Docs´n´Cops: -
     Harding: -
                 
                 

    Kampdag 6 - Odda stadionLørdag 19.10.2019

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 11.00  Føyk  Solnut -  Føyk: -
     Solnut: -
     K. Frøystein 2 11.00  Røldal  Harding -  Røldal: -
     Harding: -
                 
     T. Nordmark 1 11.50  Docs´n´Cops  SK Odda -  Docs´n´Cops: -
     SK Odda: -
     K. Frøystein 2 11.50  4everyoungs  Jenteklubben -  4everyoungs: -
     Jenteklubben: -
                 
     T. Nordmark 1 12.40  Gutteklubben  Tizir Tyssedal -  Gutteklubben: -
     Tizir: -
     K. Frøystein 2 12.40  Røldal  Solnut -  Røldal: -
     Solnut: -
                 
     K. Frøystein 1 13.30  Harding  SK Odda -  Harding: -
     SK Odda: -
     T. Nordmark 2 13.30  Comeback  United FK -  Comeback: -
     United FK: -
                 
     T. Nordmark 1 14.20  Føyk  Tizir Tyssedal -  Føyk: -
     Tizir: -
     K. Frøystein 2 14.20  Docs´n´Cops  Gutteklubben -  Docs´n´Cops: -
     Gutteklubben: -
                 
                 


     

    KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen