• Kamper - terje storhaug-ligaen 2016

    • Kampdag 1 - Skotamyra, AgaOnsdag 27.04.2016

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       K. Frøystein 1 18.00  SK Odda  Skare 6 - 1  SK Odda: J. Øvsthus (2), E.D. Sjåstad (1), T. Fjæra (1), K. Årekol (1), B. Nes (1)
       Skare: G.B. Kysnes (1)
       T. Nordmark 2 18.00  Fonna  Tizir Tyssedal 0 - 3  Fonna: -
       Tizir Tyssedal: T.A. Dyrdal (1), R. Gravdal (1), T. Litsheim (1)
                   
       K. Frøystein 1 18.50  Solnut  Føyk 2 - 3  Solnut: J.A. Terjesen (1), E.N. Aga (1)
       Føyk: J.A. Herstad (2), Y. Stunes (1)
       T. Nordmark 2 18.50  Nederlaget  Røldal 2 - 1  Nederlaget: S. Nes (1), H.M. Nå (1)
       Røldal: J. Skeie (1)
                   
       K. Frøystein 1 19.40  Harding  BIL Zinken 4 - 2  Harding: L. Hope (2), J.O. Meling (1), M. Opedal (1)
       BIL Zinken: J.S. Graue (1), J.E. Evjen (1)
       T. Nordmark 2 19.40  SK Odda  Fonna 8 - 0  SK Odda: J. Øvsthus (3), J-E. Bertelsen (2), K. Årekol (2), S. Tvedt (1)
       Fonna: -
                   
       K. Frøystein 1 20.30  Skare  Solnut 4 - 3  Skare: A. Svåsand (3), G. Kysnes (1)
       Solnut: R. Litsheim (2), S. Øygard (1)
                   
                   

      Kampdag 2 - Tyssedal stadionOnsdag 11.05.2016

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       S. Stueland 1 18.00  Tizir Tyssedal  Nederlaget 2 - 1  Tizir Tyssedal: V. Lauritsen (1), T.A. Dyrdal (1)
       Nederlaget: H.M. Nå (1)
       K. Frøystein 2 18.00  Føyk  Harding 4 - 3  Føyk: E. Lutro (3), Y. Stunes (1)
       Harding: L. Hope (2), K.A.B. Hansen (1)
                   
       S. Stueland 2 18.50  SK Odda  Solnut 3 - 0  SK Odda: J. Øvsthus (1), S. Tvedt (1), S.M. Grønsdal (1)
       Solnut: -
                   
       S. Stueland 1 19.40  Nederlaget  Fonna 2 - 3  Nederlaget: S. Nes (1), B. Sellevåg (1)
       Fonna: E.P. Lægreid (2), N. Dechatha (1)
       K. Frøystein 2 19.40  Harding  Skare 7 - 1  Harding: K.A.B. Hansen (3), L. Hope (2), K. Eitrheim (1), M. Opedal (1)
       Skare: B. Musinski (1)
                   
       K. Frøystein 1 20.30  BIL Zinken  Tizir Tyssedal 0 - 3  BIL Zinken: -
       Tizir Tyssedal: R. Gravdal (1), M. Davidsen (1), T. Hjørnevik (1)
                   
                   

      Kampdag 3 - Lofthus stadionMandag 13.06.2016

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       T. Nordmark 1 18.00  Røldal  Føyk 1 - 5  Røldal: J. Sandal (1)
       Føyk: E. Børve (2), J.A. Herstad (2), E. Lutro (1)
       K. Frøystein 2 18.00  SK Odda  Nederlaget 4 - 0  SK Odda: J. Øvsthus (2), R. Kvile (2)
       Nederlaget: -
                   
       T. Nordmark 1 18.50  Harding  Solnut 2 - 0  Harding: T. Meling (1), J.V. Meling (1)
       Solnut: -
       K. Frøystein 2 18.50  BIL Zinken  Fonna 1 - 6  BIL Zinken: R.A. Hukkelås (1)
       Fonna: E. Hope (3), E. Lægreid (2), N. Dechatha (1)
                   
       - 1 19.40  Røldal  Skare 3 - 0  Seier til Røldal - Skare klarte ikke å stille lag.
       K. Frøystein 2 19.40  Føyk  Tizir Tyssedal 3 - 1  Føyk: J.A. Herstad (2), Y. Stunes (1)
       Tizir Tyssedal: T.A. Dyrdal (1)
                   
       T. Nordmark 1 20.30  SK Odda  Harding 2 - 1  SK Odda:  J-E. Bertelsen (1), R. Kvile (1)
       Harding: J.O. Meling (1)
                   
                   

      Kampdag 4 - Skotamyra, AgaOnsdag 31.08.2016

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       K. Frøystein 1 18.00  Nederlaget  BIL Zinken 8 - 2  Nederlaget: B. Sellevåg (6), H.M. Nå (1), J. Ribesen (1)
       BIL Zinken: J.S. Graue (1), S.A.S. Nordanger (1)
       - 2 18.00  Røldal  Solnut 0 - 3  Seier til Solnut - Røldal klarte ikke å stille lag.
                   
       K. Frøystein 1 18.50  Føyk  Fonna 2 - 2  Føyk: W.B. Olsen (1), Kristian Meling (1)
       Fonna: B. Nazari (1), E. Moe (1)
       T. Nordmark 2 18.50  Tizir Tyssedal  Skare 3 - 0  Tizir Tyssedal: R. Gravdal (1), M. Davidsen (1), E. Frøystein (1)
       Skare: -
                   
       T. Nordmark 1 19.40  SK Odda  BIL Zinken 5 - 2  SK Odda: J. Øvsthus (4), J-E. Bertelsen (1)
       BIL Zinken: J.S. Graue (1), R. A. Hukkelås (1)
       - 2 19.40  Røldal  Harding 0 - 3  Seier til Harding - Røldal klarte ikke å stille lag.
                   
       K. Frøystein 1 20.30  Føyk  Nederlaget 2 - 1  Føyk: K.A. Rongve (1), R. Lutro (1)
       Nederlaget: H.M. Nå (1)
                   
                   

      Kampdag 5 - Tyssedal stadionMandag 19.09.2016

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       S. Stueland 1 18.00  Tizir Tyssedal  Solnut 5 - 3  Tizir Tyssedal: J. Mala (2), T. Litsheim (2), M. Paulsen (1)
       Solnut: R. Litsheim (2), S.T. Varberg (1)
       K. Frøystein 2 18.00  Skare  Fonna 2 - 5  Skare: J. Rasmussen (1), G.B. Kysnes (1)
       Fonna: H. Røneid (1), E. Moe (1), B. Nazari (1), N. Dechatha (1), Selvmål (1)
                   
       E. Moe 1 18.50  SK Odda  Røldal 4 - 1  SK Odda: J. Øvsthus (1), J-E. Bertelsen (1), T.G. Stengårdsbakken (1), S. Tvedt (1)
       Røldal: Dochan (1)
       K. Frøystein 2 18.50  Føyk  BIL Zinken 8 - 0  Føyk: Ø. Andersen (3), J.A. Herstad (2), E. Børve (1), R. Lutro (1), Y. Stunes (1)
       BIL Zinken: -
                   
       E. Moe 1 19.40  Tizir Tyssedal  Harding 2 - 1  Tizir Tyssedal: E. Frøystein (2)
       Harding: I.T. Eidnes (1)
       K. Frøystein 2 19.40  Nederlaget  Skare 7 - 2  Nederlaget: B. Sellevåg (5), O. Vangen (1), E.N. Opedal (1)
       Skare: G.B. Kysnes (1), R. Schartner (1)
                   
       J. Øvsthus 1 20.30  Fonna  Solnut 1 - 4  Fonna: H. Røneid (1)
       Solnut: L. Aga (2), E.N. Aga (1), I. Bleie (1)
       K. Frøystein 2 20.30  Røldal  BIL Zinken 5 - 3  Røldal: J. Skeie (2), Dochan (1), E.H. Sandal (1), M. Teigenes (1)
       BIL Zinken: S. Stueland (2), K.T. Johansen (1)
                   
                   

      Kampdag 6 - Odda stadionLørdag 29.10.2015

       Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
       T. Nordmark 1 11.00  SK Odda  Føyk 3 - 0  SK Odda: T. Fjæra (1), F. Knutsen (1), J. Øvsthus (1)
       Føyk: -
       K. Frøystein 2 11.00  Tizir Tyssedal  Røldal 6 - 2  Tizir Tyssedal: T. Litsheim (5), E. Frøystein (1)
       Røldal: H. Halldorson (2)
                   
       T. Nordmark 1 11.50  Skare  BIL Zinken 1 - 1  Skare: Ø. Børve (1)
       BIL Zinken: S. Stueland (1)
       K. Frøystein 2 11.50  Fonna  Harding 2 - 4  Fonna: E. Moe (1), B. Nazari (1)
       Harding: K.A.B. Hansen (2), M. Opedal (1), H. Moe (1)
                   
       T. Nordmark 1 12.40  Solnut  Nederlaget 3 - 0  Solnut: S. Øygard (2), Selvmål (1)
       Nederlaget: -
       K. Frøystein 2 12.40  SK Odda  Tizir Tyssedal 2 - 2  SK Odda: K. Årekol (1), J. Øvsthus (1)
       Tizir Tyssedal: T. Litsheim (2)
                   
       T. Nordmark 1 13.30  Skare  Føyk 4 - 4  Skare: G.B. Kysnes (1), J. Rasmussen (1), C. Rasmussen (1), Ø. Børve (1)
       Føyk: J.A. Herstad (1), Y. Stunes (1), G. Meling (1), K. Meling (1)
       K. Frøystein 2 13.30  Fonna  Røldal 0 - 5  Fonna: -
       Røldal: Å. Teigenes (4), Dochan (1)
                   
       T. Nordmark 1 14.20  Solnut  BIL Zinken 5 - 2  Solnut: S. Øygard (3), Ø. Trones (1), L. Aga (1)
       BIL Zinken: S.T. Mansåker (1), R.A.E. Hukkelås (1)
       K. Frøystein 2 14.20  Nederlaget  Harding 5 - 4  Nederlaget: B. Sellevåg (4), J.O. Sandvin (1)
       Harding: M. Opedal (2), I.T. Eidnes (1), K.A.B. Hansen (1)
                   
                   


       

      KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen