Kamper - terje storhaug-ligaen 2014

  • Kampdag 1 - Skotamyra, AgaMandag 28.04.2014

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Hauso 1 18.00  Jondal  SK Odda 1 - 3  Jondal: O.A. Gangdal (1)
     SK Odda: K. Aarekol (1), S.M. Grønsdal (1), T. Fjæra (1)
     T. Nordmark 2 18.00  Skare  NLI Dream Team 11 - 1  Skare: B. Brekke (8), A. Svåsand (1), G. Kysnes (1), A. Kvåle (1)
     NLI: K. Tollefsen (1)
                 
     K. Hauso 1 18.50  Tizir Tyssedal  Røynstrand 7 - 3  Tizir: R. Gravdal (2), K.J. Svenning (2), G.L. Jordal (1), P. Mosdal (1),
     M. Davidsen (1)
     Røynstrand: T. Dyrdal (2), E. Løyning (1)
     T. Nordmark 2 18.50  IL Solnut  Fonna 7 - 0  Solnut: Ø. Trones (4), D. Kråkevik (1), S.T. Varberg (1), L. Aga (1)
     Fonna: -
                 
     K. Hauso 1 19.40  NLI Dream Team  Jondal 2 - 5  NLI: J. Smith (1), G. Madsgård (1)
     Jondal: O.A. Gangdal (1), K. Mæland (1), K. Brattabø (1),
     Å. Belsnes (1), H. Hauge (1)
     T. Nordmark 2 19.40  SK Odda  Skare 3 - 4  SK Odda: S.M. Grønsdal (1), T. Fjæra (1), K. Haugen (1)
     Skare: B. Brekke (4)
                 
                 
    Kampdag 2 - Tyssedal stadion, TyssedalMandag 19.05.2014
     
     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     M. Nazari 1 18.00  Røynstrand  IL Solnut 0 - 2  Røynstrand: -
     Solnut: S. Øygard (1), V. Aga (1)
     E. Moe 2 18.00  Fonna  Tizir Tyssedal 1 - 8  Fonna: R. Eide (1)
     Tizir: T. Litsheim (5), K.O. Nilsen (1), R. Gravdal (1), G.L. Jordal (1)
                 
     M. Nazari 1 18.50  Jondal  Røynstrand 0 - 4  Jondal: -
     Røynstrand: .E. Løyning (3), E. Opedal (1)
     E. Moe 2 18.50  IL Solnut  NLI Dream Team 3 - 0  Solnut: S. Øygard (2), A. Kråkevik
     NLI: -
                 
     M. Nazari 1 19.40  Skare  Fonna 7 - 0  Skare: G. Kysnes (3), B. Brekke (2), T. Nondal (1), J. Rasmussen (1)
     Fonna: -
     E. Moe 2 19.40  Tizir Tyssedal  SK Odda 4 - 2  Tizir: K.J. Svenning (2), M. Haugen (1), C. Toacheng (1)
     SK Odda:
    K. Årekol (2)
                 
                 

    Kampdag 3 - Skotamyra, AgaTorsdag 04.09.2014

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     K. Hauso 1 18.00  Fonna  Jondal 0 - 5  Fonna: -
     Jondal: A. Harzi (3), D. Adi (1), H. Hauge (1)
     T. Nordmark 2 18.00  Røynstrand  Skare 0 - 3  Seier til Skare - Røynstrand klarte ikke å stille lag.
                 
     K. Hauso 1 18.50  NLI Dream Team  Tizir Tyssedal 0 - 3  Seier til Tizir - NLI møtte ikke opp.
     T. Nordmark 2 18.50  SK Odda  IL Solnut 1 - 2  SK Odda: S.M. Grønsdal (1)
     Solnut: Ø. Trones (1), A. Kråkevik (1)
                 
                 

    Kampdag 4 - Odda stadion, OddaTirsdag 07.10.2014

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     E. Moe 1 21.15  Fonna  Røynstrand 2 - 5  Fonna: K.T. Johansen (1), A. Zacariassen (1)
     Røynstrand: S. Stueland (2), S. Mannsåker (2), W. Olsen (1)
     T. Nordmark 2 19.35  Tizir Tyssedal  IL Solnut 5 - 5  Tizir: T. Litsheim (1), L.M. Larsen (1) , C. Toacheng (1), K.J. Svenning (1), C. Pedersen (1)
     Solnut: L. Aga (2), Ø. Trones (1), S. Øygard (1), J. A. Terjesen (1)
                 
     E. Moe 1 20.25  SK Odda  NLI Dream Team 7 - 1  SK Odda: J. Øvsthus (4), T. Herheim (1), T. Fjæra (1), S. Johansen (1)
     NLI: A. Kabaya (1)
     T. Nordmark 2 20.25  Jondal  Skare 2 - 3  Jondal: A. Harzi (1), S.B. Aasebø (1)
     Skare: I. Rasmussen (1), B. Brekke (1), Ø. Akse (1)
                 
                 

    Kampdag 5 - Odda stadion, OddaLørdag 25.10.2014

     Dommer Bane Kampstart Hjemmelag Bortelag Resultat  Målscorer(e)
     T. Nordmark 1 12.00  IL Solnut  Jondal 1 - 0  Solnut: J. Lundal (1)
     Jondal: -
     E. Moe 2 12.00  Røynstrand  SK Odda 1 - 4  Røynstrand: S.T. Mansåker (1)
     SK Odda:
    J. Øvsthus (2), T. Fjæra (1), S.M. Grønsdal (1)
                 
     T. Nordmark 1 12.50  Skare  Tizir Tyssedal 1 - 3  Skare: B. Brekke (1)
     Tizir:
    C. Pedersen (2), V. Lauritzen (1)
     E. Moe 2 12.50  NLI Dream Team  Fonna 4 - 3  NLI: A. Kabaya (1), J. Skeie (1), E. Brekke (1), G. Madsgård (1)
     Fonna: T. Hamre (2), V. Lægreid (1)
                 
     T. Nordmark 1 13.40  Jondal  Tizir Tyssedal 0 - 8  Jondal: -
     Tizir:
    C. Pedersen (6), T. Olsen (1), C. Toacheng (1)
     E. Moe 2 13.40  SK Odda  Fonna 4 - 1  SK Odda: K. Årekol (3), E. Gustavsson (1)
     Fonna: E. Lægreid (1)
                 
     T. Nordmark 1 14.30  Skare  IL Solnut 5 - 3  Skare: B. Brekke (3), A. Svåsand (1), C. Leivestad (1)
     Solnut:
    V. Aga (1), I. Bleie (1), L. Aga (1)
     E. Moe 2 14.30  NLI Dream Team  Røynstrand 0 - 7  NLI: -
     Røynstrand: E. Stueland (3), S.T. Mansåker (2), T.A. Dyrdal (1), T. Halvorson (1)
                 
                 


     

    KAMpfakta fra tidligere sesonger i terje storhaug-ligaen